| Anonima_2658 a întrebat:

Ce va place si ce nu va place la scoala?
fara raspunsuri: imi plac pauzele si orele nu oh go on[las` ca stim toti suntem asa']
cum faceti sa fie placut?
cum va distrati, in timpul orelor?

:*

5 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Pai... eu spre exemplu stau in ultima banca si acolo avem un grupulet care in timpu orelor mai facem o gluma, mai radem... mai dormim, suntem prezenti la ora mai mult fizic decat psihic, etc laughing
Bafta!

| Deniisze a răspuns:

La scoala vin mai mult pentru prieteni laughing
Adica... mai mult de plictiseala, ca nu am ce face acasa laughing!

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Pppooooihappy mie imi place la scoala ...in ore ca dormlaughing pe bune.si in pauze ca ma bat ca baieti mai mari saulaughing scriu pe tabla saaaaulaughing rad cu colegele barfim...
sa fie placut? hmm...pai inkerk sa nu ma gandesc ca sunt la scoalalaughing si ca sunt in clublaughing bag muzicaa si dansez...
si in timpu orelor.eu ma distrez ori dormindlaughing ori fcand misto de profalaughing sau sa o enervez p profalaughing vorbind cat de tare ma tine guralaughing tine cont ca am 13 anilaughing deky:_))))

| AAAA31 a răspuns:

Pai ce sa facem ne distram ca toata lumea.radem ne distram facem misto uni de alti si catodata si de profesori. cand mergem la magazin plecam o jumatate din clasa sine intoarcem cu capucino cafea mancare intram pe la si 10-15 minute. facem poze barfim. catodat nu vin uni profesor si facem scandal.mai vin profesori cu mancare ma e ziua unui profesor nu mai vine la ora.din astea nimic speciallaughing

| PaPi a răspuns:

Pai, ma scol dimineata kw zambetul pe bwze happy ca vine o noua zi de scoala cand il voi vedea iar pe holurile scolii pe cel pe care il iubesq(asta face ziua si mai frumoasa):X In pauze ce sa facem? Ne distram cum putem., alteori urmarim pe cineva si cateodata ne batem cu bulgari. Bine ca asta numai iarna. Primavara ne punem pe un geam si asteptam poate vine un baiat sa mai radem putizin. happy La lectie? La lectie e joaca. thumbs up chiar si cu profa in clasa. Facem curse de avioane. Aruncam cu hartii. Facem pasapoarte la penare in forma de animale, vorbim despre noile cupluri ale scolii, tachinam colegii, imperechem 2 destine laughing organizam intilniri. Dupa ore mai stam pe la scoala, ne asezam pe geam si incepem a povesti.happy Facem misto de o colega de clasa si unu din a 9-a. Mai vb despre ce-am visat noaptea precedenta. Spunem secrete, glume... laughing chestii din astea. Dar ce sa-i faci. Asta face scoala si mai frumoasa.happy Zi-ne ce faci tu la scoala. Poate ne inspiram si de la tine!big grinbig grin

Bye!

-N