| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci cand esti indragostita de un membru al familiei?

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

Depinde cine

14 răspunsuri:
| anamaria_6094 a răspuns:

Esti intr. o situatie tare dificila. daca e unul dintre parinti e mai nasol dar asa daca e un verisor, nu cred ca are ceva.Vezi ce face... Fundita:*

| Orte95 a răspuns:

Incest

| csdeaglecs a răspuns:

Esti penibila serios..pe altcineva nu ai gasit?

| Claudiu28 a răspuns:

Ma duc sa ma spanzur in asemenea situatiilaughing

| TRANSVERSAL a răspuns:

Trebuie sa faci tot posibilul sa nu te mai gandesti la acea persoana! doar nu e un lucru bun!

| GreenEyed a răspuns:

Depinde cati ani ai de ce membru al familiei e vorba. Unele fete se mai indrgostesc de tatii lor cand sunt micutethinking Chiar nu stiu de ce, dar asa se spune. Daca vorbesti de frate sau sora...clar nu se poate intampla nimic si e foarte posibil sa confuzi iubirea frateasca cu alt tip de iubire. Daca e vorba de un var de gradul 2 sau mai indepartat e cat de cat ok.Doar sa nu aveti o relatie prea serioasa care ar duce la o casatorie sau copil.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Depinde... cu un frate nici sa nu te gandesti ca vei putea sa faci ceva, cu un verisor primar, hai ca mai merge, si chiar si cu verisorii mai indepartati, dar cu o conditie: dor o relatie simpla, fara implicari sexuale si fara casatori, bafta!

| Mihai69XXX a răspuns:

Iti bagi un creion in cur de fiecare data cand te gandesti la el/ea, si il lasi acolo o luna, daca simti ca nu mai intra creioane da-le cu unt sau ulei, sa alunece mai bine, asa ca sa te obisnuiesti ca daca te gandesti la el/ea, vei avea de suferit.

| carinakiss a răspuns:

Multumesc pentru ca mi-ai luat apararea m-am simtit groaznic cand am citit raspunsul lui c sdeaglecs

| csdeaglecs a răspuns (pentru carinakiss):

Scuzele mele..nam vrut sa te jignesc :*

| PoppyDrrr a răspuns:

Daca e vorba de fratele tau, ar trebui sa incerci sa o lasi balta pentru ca nu se cade. Daca e vorba despre un verisor mai incepartat nu zice nimeni nimic, (vecinii mei sunt verisori primari si sunt impreuna de 50 de ani si au un copil si nu-i condamna nimeni-stiuchatterboxciudat). Eu mi-am cunoscut fratele cand aveam 16 ani, si l-am cunoscut doar pentru ca am fost pe punctul de a fi impreuna cu el, si ne-a vazut mama, asa mi-a spus ca suntem frati. Sa nu-ti mai zic ca eram indragostiti unul de celalalt de 6 luni...desi nu incercasem sa avem o relatie pana cand ne-a zis mama ca suntem frati. straight face Urat, dar am trecut peste amandoi si acum suntem cei mai buni frati dar si prieteni (nu iubitilaughing). So. good luck pentru ca ai mare nevoie. :*

| MegaEpicWolf a răspuns:

Wtf?!

| pisicuta94 a răspuns:

Depinde de cine, daca e un verisor nu zice nimeni ca nu poti avea o relatie cu el doar nu va casatoriti acum si faceti copii dar daca e frate e urat si nu merge sa incerci nimic :*