| ellabellaruksy a întrebat:

Ce faci daca un membru al familiei te enerveazxa de moarte?

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Pai,depinde.Daca e sora sau fratele tau mai mic/mai mare,te certi cu el,il musti, tipi. Daca e mama sau tatal tau, ii spui ca e un moment prost si il/o rogi frumos sa te lase singura. Daca tot nu vrea, pleci si te inchizi intr-o camera, sau pleci singura pe afara si te plimbi (dar trebuie sa ceri voie mai intai). Succes!happy

5 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Ies afara, ma duc la o prietena, ma joc, ascult muzica, ma izolez (merge cel mai bine)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Î ți pui căstile telefonului in urechi si dai muzica la maxim, și ăla sau aia poate vorbii singură.

| TheAvenger a răspuns:

îi faci asta http://www.youtube.com/watch?v=ZYybZ2lWyl0&feature=relmfu sau o pui pe mamaia să-i arate partea dorsală:))

| Lola23 a răspuns:

Daca e un frate sau o sora ignori pur si simplu... daca e unul din parintii tai ii spui din respect ca nu prea ai chef sa vorbesti ca vrei sa citesti sau cevawinking

| Geoooooooooooooooooooooo a răspuns:

2 palme sau pumni+o amenintare=railaughing