| logick a întrebat:

Ce faci daca dupa o partida de sex din greseala dai drumul la sperma si nu ai pastile?

17 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Ai pus-o de fericire

| AikkoxD a răspuns:

Pastila de a doua zi care se ia în maxim 72 de ore de la contact, costă 80-90 lei (postinor/escapelle) sau pastila de a cincea zi, costă în jur de 100-120 lei - Ella One - se dă la persoanele peste 18 ani.

| s3byk91 a răspuns:

Unde sa ii dai drumul?

| DebbieVonBelial a răspuns:

Daca e in ea, mica-ta o sa aiba un nepotel laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai calm ca nici nu e nevoie sa iti dai drumul, fericirea te poate pocni oricum daca o faci neprotejat.

| GirlLăvHell a răspuns:

Te rogi laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Te duci URGENT la farmacie şi îi cumperi tipei "pilula de a 2-a zi"!

Asta în cazul în care este mai "simplu" să dai 80 lei pe pastilă, în loc să dai 5 lei pe prezervative...

Toate cele bune.

| relian a răspuns:

Dai drumul la ce la robinet? Pai il inchizi si gata.Ce sa faci alergi la farmacie ca este deschis si noaptea unele si iei pilula.Dar poti lua sia doua zi ca de aia ii zice pilula dea doua zi nu?

| h3r a răspuns:

Te bagi după ea și o scoți afară... nesimțita.
Chiar a venit pe nesimțite.

| SunnyDay88 a răspuns:

Tu ce crezi?

| Alicezzz a răspuns:

Iti faci cruce si te rogi sa fie bine, tura urmatoare folosesti prezerativul firar el sa fie laughing)

| Mikhtarian a răspuns:

Te pui in genunchi si te rogi sa nu ai un copil la 16 ani.
Se ia pastila de a 2 zi.

| adywow a răspuns:

Iei pastila de a 2-a zi.De aceea ii si zice pastila de a 2-a zi daca nu o ai acum o iei a 2-a zi laughing

| alexanonimu a răspuns:

Ce sa faci in 9 luni strangi bani pentru botez hainute etc.ce sa faci daca n.ai mai avut rabdare sa pui prezervativu

| GeooFenomenala a răspuns:

Te duci draga/dragu meu sa iei pilula de a2a zi daca nu sti sa te tiwinking sau mai exista niste chestii numite PREZERVATIVEEEEEEEEEEEEE aoleooo 2 ani aveti

| gage a răspuns:

Iti ceri scuze happy. Da dovada de om civilizat happy

| Piromanu a răspuns:

Vorba tatalui nu da 10 min in pasarica si apoi stai 9 luni cu capu pe burtica!