| MarianCastana888 a întrebat:

Sunt baiat si imi place sa imi iau palme la fund de la fete, e ok?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cate fete crezi ca fac asta unui baiat? Adica tie?

| carla2010 a răspuns:

laughing)))))) Depinde cat de tare le incasezi. Auzi? Ia intreab-o pe mama ta, iti dadea des palme la fund cand erai mic?
Na, nu e f sanatos sa vrei sa fii lovit, chiar si in glume. Nu e nici grav, fii pe pace. Dar intreaba-i totusi pe ai tai ce ti-am zis happy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i ok si nici nu cred ca fetele iti trag tie palme la fund!
Asta este placerea baietilor, nu a fetelor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ia sa vedem, tu ce crezi?

| iderspor a răspuns:

...nu ma asteptam sa vad o asemenea intrebare...nu, nu cred ca e ok sincer sa iti placa asta. Intrebarea e, de ce iti iei palme la fund si de la ce fete? ^^

| AlexAleA a răspuns:

Da, iti place, nu e ceva ce poti controla si nu trebuie sa fie "ok" pentru altii, Incearca sa te accepti asa cum esti, nu e de parca faci cv rau sau gresit cuiva.