| Codrinelul12345678 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata imi da palme peste fund? (sunt baiat, e contul surorii mele)

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are fantezii sexuale cu tine

| RAY a răspuns:

Data viitoare sa isi dea peste oua sa isi faca o omleta de placere

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar se joaca cu tine!

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Violleta2022):

De ce cand femeile dau astfel de posibile "semnale", nu inseamna niciodata nimic pentru tine? De unde ai certitudinea asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Aici nu-i vorba de femei care trag palme pe fund, ci de o fetita care da o palma unui baitel, deci, sunt amandoi copilasi, nu adulti!
Si nu sunt semnale, ci o joaca de copii mai "cretina", ca fetele de obicei nu se preteaza la asa ceva, dar fata asta o fii mai "speciala'.

| SG1995 a răspuns:

Uuu, fată rea, joacă-te și tu. :p

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Esti murdar si te scutura.

| Plato a răspuns:

Inseamna, pe scurt, ca e o... ieftinitura, ca s-o alintam.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te bata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamnã ca ai fund

| DoarAlin a răspuns:

O vrea sa te ****. Cu un strap-On. laughing)

| Anonima123456dd11 a răspuns:

Sunteti colegi? Depinde si de varsta happy

| Anonima2310 a răspuns:

Păi. Ști tu. Sigur i s-a aprins inima după tine. Eu zic să te bagi in seama cu ea. Sau poate e putin cam perversa. Ai grija!

| Popa_Andreea_1998_yS66 a răspuns:

Probabil este o forma de gluma sau poate chiar te place si nu stie cum sa se bage in seama cu tine, dai si tu palme peste fund si vezi cum reactioneaza laughing)) Funda?