| Picasso a întrebat:

Ce fantezi aveti cu prietena / prietenul? Vreau sa incerc si eu ceva nou big grin, puteti fi si vulgari si nesimtziti si nesimtzite etc >>::!

8 răspunsuri:
| Picasso explică:

Bv felicitari! sa nu te opresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o fantezie pe care o duc la bun sfarsit si nu ma mai satur de ea, unde pui ca si la mama preietenei mele adora asta la nebunie tongue

| pursisimpluAlex a răspuns:

Fiecare are fantezii diferite. gen mie imi place s-o fac in locuri publice gen parc, bai la malllaughing si etc

| Picasso explică (pentru pursisimpluAlex):

Ooooo daaaa e timida nu cred ca e ea in stare de asa ceva, e faian ideea smug

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru Picasso):

Asa sunt toate fetele "cuminti" la inceput vorbeste cu ea scoate din starea asta de timiditate e mult pana o convingi dupa numai scapi tu de ea happy toate fetele vor ceva mai "nebun" in pat doar ca nu o sa spuna niciodata primelebig grin

| Originaly a răspuns:

Tot tu ma cu linsu in fund?laughing ti-ai sters intrebarealaughingsi acum dai raspunsurilaughingcu lindu in fundlaughingmananci cacao combinatia perfectalaughingvorba unui baiatlaughing

| Deea0419 a răspuns:

Mai sincer sa o faci pe capota masinii tale daca ai, la minus cateva grade

| Picasso explică (pentru Deea0419):

Ooo daaa smug suna bine tu ai incercat?