| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Ce fel de prezervative Durex recomandati pentru un penis mic? Cum imi dau seama care mi se potriveste? (il am de 12 lungime. circumferinta nu o stiu dar nu e nimic wow)

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda orice prezrevativ gasesti de masura 49mm, ca acela este cel mai mic, necontand daca este durex sau alta marca, fiindca marca NU are nici o importanta, deoarece prezrevativele se rup/sparg dintr-un singur motiv: sunt prea mari (largi) si se rasucesc pe penis in timpul sexului, pana se intind la maxim si pocnesc.
Prezrevativul trebuie sa stea precum pielita de la salam, pe salam, atica sa intre foarte greu pe penisul erect, stand perfect intins, fara sa faca pliuri sau cute.

| iulia0514 a răspuns:

Te duci la orice supermarket și la casa sunt și prezervative iei o cutie și o pui pe banda de obicei acele sunt standard sau clasic adica 16 /22 cm! Alea sunt bune pentru ca nu sta nimeni sa se holbeze 3 ceasuri sa vadă dacă e buna mărimea! Pentru cei care comentează fără sa știe dacă nu ști cauta pe net înainte de-a scrie absurdități!

| blackann a răspuns (pentru iulia0514):

Violetta e singura care ar trebui sa-ti asculte sfatul si in acelasi timp singura care nu o va face laughing))

| iulia0514 a răspuns (pentru blackann):

Logic ea le știe pe toatelaughing

| antimasonerie a răspuns:

Cel standart care îl găsești la orice pas.

| Violleta2022 a răspuns (pentru antimasonerie):

Nu exista prezervativ standard, ca nu poti pune un prezervativ de 49mm pe un penis care are masura 60mm
Fiecare penis are masura lui si prezrevativul trebuie cumparat cu masura corecta, ca sa intre foarte greu pe penis si sa ramana acolo, ca altfekl fiind larg se rasuceste pana se intind ela maxim si se rupe.

| antimasonerie a răspuns (pentru Violleta2022):

Aveai creierul conectat înainte de a da acest răspuns? Un prieten întreabă!
Cele standart se vând la magazine, supermarket,farmacii și se potrivesc celui ce a postat întrebarea,ele se comercializează în orice colț. Nu știu cum de ai reușit să ieși campionul zilei că la ce răspunsuri oferi nu ai nici o tangenta cu aceasta platformă,total pe lângă și fără folos din punctul meu de vedere. Acum și înțeleg de ce sa făcut o petiție contra ta ești foarte nesuferită și este mare păcat că te tine admina pe acesta platformă si că suspendă pe cine nu trebuie,in munte răspunsuri pe care le dai se vede cu ochi liber frustrările tale și îmi pare rău să ți-o spun dar suferi clar de autism,ești mai mereu pe aceasta platformă, nu ai o viața nu ai absolut nimic, fa ceva cu viața ta cea nefolositoare ca oricum pe TPU nu ești bine deloc văzută, ai un mindset de dictator, de comunistă. Sa ai o viața bună de la mine ai ignorewinking

| Danny28 a răspuns (pentru antimasonerie):

Stai linistit ca nu va disparea niciodata de pe site. Isi va face conturi in prostie. Ceva ma face sa cred ca e pe site de cand s-a deschis. A lipsit cam o luna de pe site prin iunie anul trecut (n-ai idee ce bine a fost), dar bineinteles ca a revenit, dar cu alt cont si mai multe frustrari.

| blackann a răspuns (pentru antimasonerie):

Nu o sa dispara niciodata, forumul asta e viata ei. Ce nu inteleg eu este de ce mi se sterg toate comentariile care o pun pe ea intr-o lumina proasta, dar comentariile in care ea jigneste oameni si ii injura nu dispar. Mai e si campion. Are si aprecieri din partea editorilor. E ceva la mijloc, cu ea. Habar n-are de viata ei, se baga mereu sa judece si sa comenteze aiurea. O frustrata fara viata.

| CIaudiu a răspuns (pentru antimasonerie):

Nu va disparea decat daca da coltul cumva. O stiu de 2 ani pe acest forum si nu era zi in care sa nu ii gasesc un raspuns total eronat. Am incercat sa o abordez politicos si sa-i explic cu dovezi si studii ca debita prostii, dar si cu rugamintea de a se informa inainte sa scrie o tampenie. A raspuns foarte recalcitrant si mi-a oferit un frumos block drept multumire. De aici iti dai seama de caracterul ei morbid.
Cat despre activitate, altceva n-are ce sa faca cu viata ei. E pensionara. De aici probabil si mentalitatea ei comunista si sadica. Prefera sa se de-a desteapta debitand prostii pe net de dimineata pana seara decat sa se plimbe prin societate ca mult nu mai are de trait.

| antimasonerie a răspuns (pentru CIaudiu):

Și mai spune că lucrează dar ea e non stop pe TPU,se ia de copii le da comenzi că nu ce caută la ora cutare pe net că la ora aceea ar trebui să doarmă nu sa stea pe TPU laughing când rămâne fără răspunsuri jignește,la întrebări răspunde total pe lângă, cine știe de ce admina o tine aici poate e vreun grad de rudenie cu ea că prea multe privilegii are. E singurul user care nu a fost suspendat, se pare că e omniscienta pe platforma asta indestructibilă, de neatins, chiar nu ajuta comunitatea cu sfaturi utile nu știu de ce au votato unii

| antimasonerie a răspuns (pentru blackann):

Dar nu știu de ce se strofoca așa că nu câștigi nici un ban pe aici,altfel mai înțelegeam, chiar nu știu la ce o ajuta sa stea non stop pe aici și să abereze, probabil să își verse frustrările care în realitate nu prea are tupeu sa le spună la modul cum o face aici. Mai zice că are soț, familie și că locuiește în Australia dar ea are gândire din anii 50, nu știu cine ar putea să o suporte se crede prea încrezută și deșteaptă dar nimeni nu a zis că ar fi așa ea singură se crede stăpână acestui site, dar după cum ziceam nu câștigă nimic material cu orele pierdute ar putea face ceva util pentru ea in loc să își verse nervii pe copiii de aici.