| Gabryel123 a întrebat:

Ce fete va place cel mai mult si de ce : blode, brunete, roscate sau satene?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului ci modul cum gindeste.

20 răspunsuri:
| TeeaBaang a răspuns:

Va plac*

| Gabryel123 explică (pentru TeeaBaang):

Te bagi si tu repede big grin

| TeeaBaang a răspuns (pentru Gabryel123):

Ahh nu! Doar ca ma enerveaza cand vad greseli gramaticale, care nu ar trebui "gresite" de catre nimeni! happy

| DeyCj a răspuns:

Blondele naturale cu ochi albaştrii, brunetele natural şi restul

| Liviucu a răspuns:

Blondele si doare ele. Si ma refer la cele naturale, blonde din nastere. Sunt cele mai calde si bune la suflet persoane...

| floresdemayo a răspuns (pentru Liviucu):

Trădătorule! Ce bine c-am scăpat! laughing laughing laughing

| Liviucu a răspuns (pentru floresdemayo):

1. Mă pupi!
2. De ce trădător? Vrei să fii gagica mia? smug
3. Scăpat? Crezi că scapi aşa uşor?
Măi flori de tei (în mai nu e tei, da mă rog), ai vrut să fim prieteni, deci trebuie să-mi răspunzi pe privat sau să-mi dai ID-ul tau. Sfrijito' cu ochii ca marea şi buze ca sarea. Mmmuah! (l-ai prins? ca eu pe al tău l-am prins de acum o săptămână şi aş mai vrea...)

| Demonull a răspuns:

Brunete poate m-as baga si pe satenethinking dar nu...raman la brunete!

| Nicux1 a răspuns:

Eu ma simt atras de brunete sau satene, dar in nici un caz blonde.Ele imbatranesc repede si parul le albeste repede.Dar ma nu prea conteaza in exterior ci in interior.

| MhElenag a răspuns:

Va "plac" nu "place "

| Gabryel123 explică (pentru MhElenag):

Unele sunt prea increzute, asa ca noi aici nu conteaza daca gresim un cuvand doua, lasam filozofii sa scrie ei corect precum tu tongue

| MhElenag a răspuns (pentru Gabryel123):

Dragul meu, nu`s filozof nici increzuta. Daca ti se pare ceva gresit in postarea mea, te rog sa ma ierti.

| VDS a răspuns:

Topul meu: Roscata, blonda bruneta.

| Alexutza25 a răspuns (pentru VDS):

Ai un 10 de la mine.

| VDS a răspuns (pentru Alexutza25):

Multumesc.

| VDS a răspuns (pentru Alexutza25):

Daca vrei sa vorbim uite idul meu: vampirul_damon

| Alexutza25 a răspuns (pentru VDS):

Nu vreau.

| Cooze98 a răspuns:

Bro alege blondelewinking sunt foarte frumoase happy

| DrLove1 a răspuns:

Blondele se spune ca sunt foarte iubitoare brunetele sunt mai cu capu pe umeri si satenele sunt mai serioase asa ca aleg Blondele

| raulmc a răspuns:

Cand iti place de o fata nu conteaza cai blonda, bruneta ca are parul scurt sau lung