| emily_6345 a întrebat:

Ce gesturi dau baietii cind le place de vreo fata?

5 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Pai iti zambesc intr-ul fel mai special, parca are o sclipire in ochi, intoarce capul dupa tine, face tot posibilul sa iti atraga atentiabig grinbig grin

| Forevăr a răspuns:

Ii zambeste asa de frumos day dreaming, glumeste cu ea, o ajuta cand e nevoie.

| pynnk a răspuns:

Se baga cu ea in seama, glumeste, se uita numai la ea vb p mess ii da mesajelaughing

| IngelasulFlumuselSeUitaLaTine a răspuns:

Pai : se uita insistent la ea, ii face cu ochiul, sta mai mult in preajma ei, cauta sa se bage mai mult in seama cu ea, ii ia apararea, se balbaie cand vorbeste cu ea, ii da mai multa atentie. ma rog, mai sunt astfel de intrebari poti sa te uiti in arhiva :*

| fanimox a răspuns:

Baietii hai ca am aflat cum sa scapam de rusine evitati tot ce scrie mai jos laughing