| Mirunnnnnaa a întrebat:

Ce îi place unui bărbat?! O femeie care se lasă ușor sau o femeie care se lasă greu? De ce?!
Ați avea o relație serioasă cu o femei care se lasă "impresionată" ușor?!

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer nu inteleg de ce vreti nunta la 15, 16 ani,adica pe bune chiar va simti pregatite de asa ceva? nu aveti un loc de munca,o cariera,o facultate terminata,dar vreti nunta,mai rau e de copilul ala care va suferi din cauza unor copii care se cred persoane mature,adulte,depinde de ceea ce isi doreste acel barbat, daca amandoi se plac de ce sa nu faca sex inca de la prima intalnire? de ce trebuie sa minti, sa juri iubire pe viata doar pentru sex, apoi ne faceti porci, in lipsa dorinteti sexuale nu am sta cu voi nici nu am filtra cu voi, desi logic ca am vrea sa facem sex rapid dar voi vreti sa fiti mintite sa vi se jure iubire pe viata singure va amagiti aiurea

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Ai stat mult sa te gandesti la ce ai spus? De unde ai tras tu concluzia ca fetele vor nunta la 15, 16 ani? Ca vor sa li se jure iubire adevarata si ce ai mai afirmat tu? Ceea ce poate ai vazut tu se aplica doar la romi sau la fete lipsite de creier si educatie, adica la fetele alea din sate uitate de lume, in niciun caz fetelor "normale" din ziua de azi. Mai bine ai fi spus ca fetele au ajuns sa nu isi mai doreasca casatorie, era mult mai corect si adevarat.

| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

De unde am tras concluzia asta? pai multe fete asta vor, nu cumva sa le vorbesti de sex ca fug de tine si multe vor relati serioase de la 15, 16 ani, poate ma insel

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Pai una este ceea ce ai spus acum, lucru adevarat si total diferit ce ai scris mai sus cu nunta.

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Ce treaba au numarul exagerat de avorturi cu nunta la 15, 16 ani? Avorturile intr-un numar asa mare intr-adevar provin de la multe adolescente insa asta din cauza lipsei de educatie sexuala si dezvoltare mintala nicidecum din cauza dorintei de a avea nunta, promisiuni din dragoste sau ce ai mai afirmat tu.

| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

Asta dovedeste mada ca multe fete nu se protejeaza si fac sex de mici, multe sunt si pacalite, multe chiar cred in iubire pe viata

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Pai sunt pacalite si nu se protejeaza din prostie in cea mai mare parte...ca nu le pune nimeni sa aiba relatii intime de la 12, 13, 14, 15 ani sau orice alta varsta atata timp cat nu au pic de cunostinta despre asa ceva...

| corbulalbrosu a răspuns:

Unul zice ca NU, altul NU, celalat NU dar chiar daca reprezinta 3 din 4 sa nu-I crezi pe cuvant. In schimb crede-ma pe mine care zic sus si tare...DA. Mi-ar place, as vrea, as accepta. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da as putea avea dar nu va dura mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ar vrea?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți n-ar vrea una care cedează ușor, dar la dragoste și sex e plin de tipi care se plâng că fetele se lasă greu...să fim serioși. rolling on the floor

| Mandreiv a răspuns:

De regula daca se lasa usor la tine e posibil sa se lase si la altii. O relație cu cineva care se lasă usor poate fi doar una de o aventura, serioasa nu prea cred.

| Apollo007 a răspuns:

Depinde de femeie. Dacă cedează prea repede nu e bine dar si daca cedează greu e nasol. Depinde de varsta care o are barbatul ca sa zic asa. Ok te place, te iubeste si nu sta cu tine doar sa te aiba o data dar daca dureaza prea mult... Cum sa zic mai pe scurt daca ai 20 de ani astepti dar daca ai trecut de 30 începi sa te întrebi dacă doar se joaca cu tine. Pana la urma un bărbat vrea mai mult si nu se mulțumește doar cu o relație platonica. Baebatii sunt construiti diferit. Dacă femeile ar fi la fel ne-am *** c orbi? E in ADN-ul nostru sa procreem. E o vorba "la bărbat e vorba de un loc la femei e vorba de un motiv" si e mare adevăr în vorba asta.

| gi4284 a răspuns:

Dar pe tine ce te impresioneaza? complexitatea ordonata sau fraze inteligente și complexe aruncate random intr-o propoziție care te face sa crezi ca vorbești cu cineva deștept?