| Mirunnnnnaa a întrebat:

Femeile care se lasă greu și femeile care se lasă ușor, ce preferă bărbații și de ce?! Ați avea o relație serioasă cu o femei care se lasă "impresionată" ușor?!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Unul zice ca NU, altul NU, celalat NU dar chiar daca reprezinta 3 din 4 sa nu-I crezi pe cuvant. In schimb crede-ma pe mine care reprezint acel 1 din 4 (sau si mai multi happy ) care zic sus si tare...DA. Mie unuia mi-ar place, as vrea, as accepta. big grin

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Normal ca nu, nu imi plac femeile superficiale care se lasa usor si care sunt usor de cucerit de catre oricine cu doar o vorba frumoasa.
Imi plac provocarile,, si mai mult decat atat, femeile dificile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ar vrea o relatie cu una care moare cand aude "hayy pisii" de la fiecare dobitoc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As prefera una care se lasă cum vrea ea, nu cum zice gura lumii. Dar mai important de atât, una care să mă și bage în seamă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbații preferă o femeie cu personalitate înainte de căsătorie și una fără personalitate după căsătorie.
Nu contează dacă se lasă ușor sau greu.