| Corsi a întrebat:

Ce ii pot spune unei fete din același cartier cu mine pe facebook sa fie interesata de Conversație fără sa creadă ca sunt interesat de ea, dau funda, vreau sa o invit in oras, dar nu din prima si vreau sa ii captez atentia.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai vrea sa fie cu tine, dar nu ai dori sa creada ca esti interesat de ea! Cum naiba vine asta si de ce crezi ca ar accepta?
Spune-i, in direct, repede fetei ca o placi si invit-o in oras!

| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, sigur isi va da seama da seama. Invit-o in oras, nu ai nimic de pierdut, mai mult daca nu faci acest pas, tu ai de pierdut gandindu-te "ce ar fi fost daca"

| Corsi explică:

Nu vreau sa creadă din prima ca imi place de ea, vreau sa creadă ca e ceva amical si dupa ce o invit in oras sa pot face mai multe chestii pentru a fi cu ea