| stanes1877 a întrebat:

Vreau sa ma tund exact cam asa http://imageshack.us/photo/my-images/202/9o3r.jpg/.Intre barea mea este sa-mi las parul sa creasca cam cat de mare(dupa ureche sa treaca) ca dupa aceea sa ma tund asa? si ca sa-mi creasca mai repede sa ma spal pe cap de mai multe ori pe zi.Merci

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu îţi creşte părul dacă te speli de mai multe ori pe zi. Părul se spală de maxim 3 ori pe săptămână, altfel se slăbeşte la rădăcină şi se rupe.
Tunde-l pe laterale mereu şi lasă-l sus lung. Ar trebui să-ţi ajungă până la buze. Apoi îl aşezi cum vrei. Mergi şi cu poza la frizer ca să ţi-l aranjeze aşa.