| amy2301 a întrebat:

Ce inseamna cand fostul imi zice ca vrea sa ne vedem si ca sunt foarte scumpa acum? Dau funda

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vrea sex tu ce nu pricepi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Foarte, nu se scrie fuarte asa cum ai scris tu, te ai grabit asa i?laughing sanatate multă, ce vârstă ai? mersi.

| LoveSleep a răspuns:

Înseamnă că dacă o ții tot așa ajungi de lux.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

rolling on the floor

| h3r a răspuns:

Că e lingușitor.

| WaterDrop a răspuns:

Inseamna ca a dat-o in bara cu altele de cand v-ati despartit si acum este resemnat si cu tine in lipsa de ceva mai bun. Incearca si el sa te pacaleasca.

| AlexCristi97 a răspuns:

Ca ii este dor de tine, vrea sa va impacati si ca este putin analfabet.