| cristi2132232323 a întrebat:

Ba ce inseamna daca o fara ma intreaba SEEN?, imi zice de fostul si mai vb

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Când o persoană îți scrie " seen?" într-o conversație se refera strict la faptul că tu ai văzut/ citit mesajele, dar nu ai scris un răspuns.
Îmi zice de fostul = te vede ca pe un prieten și încă este probabil rănită sau depinde ce s-a întâmplat între cei doi.
Mai vorbim= poate are lucruri de făcut sau poate nu își mai dorește să discute cu tine, asta doar tu poți să lămurești vorbind cu ea.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Seen" inseamna VAZUT!
Deci fata aia nu te intreaba nimic, doar a vazut mesajul tau si l-a ignorat.

| dullcat a răspuns:

Inseamna vazut, in limba engleza.Ai lasat-o tu pe seen dupa ce ti-a raspuns?