| Ariamnaa a întrebat:

Buna! Cand un baiat îți raspunde la mesaje greu inseamna ca te place? Ca am mai auzit asta si nu stiu daca e adevarat

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu neapărat.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, nu inseamna asta. Inseamna ca este ocupat. Cand cineva te place, isi face timp pentru tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici o legătură. Te place când te ia în brațe.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu. Ori e ocupat, ori nu prea are chef de vorba. Dacă te plăcea tocmai ca iti răspundea repede.

| haileewatson a răspuns:

Daca te placea iti raspundea mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ori nu are timp, ori e ocupat ori nu esti prioritara pentru el, ori nu vrea sa para prea disponibil, raspunzandu-ti prea repede.