| AdrianaDenisa234 a întrebat:

Ce înseamnă când iubitul tău tot îi da follow pe insta fostei și tot se "freaca" de ea? Mai are rost sa continui cu el? Mi se pare aiurea adica inca o iubeste sau ce? M-am plictisit deja de cate ori i-am spus sa nu-i mai dea follow sau de cate ori ne-am certat din cauza asta...

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu l-aș lăsa cu tot cu fosta lui cu tot laughing) de ce stai acolo doar de umplutură?

| Goete a răspuns:

Ce astepti de la noi, sa iti spunem ca nu inseamna ceea ce stii si tu ca inseamna?

Răspuns utilizator avertizat
| stefan1993ful a răspuns:

Cum se face că alți băieți au fete de care își pot permite să își bată joc in aceasta manieră! Eu de aș avea una ...i.as face părul în fiecare dimineață! Și aș pupa.o pe frunte de fiecare dată când trece pe lângă mine! Să le fie rusine ...acest gen de băieți nu merita afectiunea si iubirea unei fete.În pustiu cu ei! Nu te merită! Hey tu Denisa oferă.mi o oferă.mi o șansă să îți demonstrez cum ar trebui tratată o fată! Precizez că am 25 de ani!

| Deepk a răspuns:

Știi care este părerea mea? Am avut și eu așa situatie aiurea când el încă tot mai avea ceva cu fosta lui dar eu nu știam ce
Atunci când pui punct într-o relație cu cineva, apoi punct trebuie să fie si nimic mai mult
Dacă el procedează așa de aiurea cu tine că dacă spui că tot "Se freacă" atubci poti să-i dai de înțeles că el te poate pierdre în orice minută, că tu poți și fără el.
Într-o oarecare măsură acum parcă simt că el se folosește de ambele pentru el poftele lui
...deja vezi tu, incearcă să vorbești cu el, spune-i tot ce nu te aranjează...Dar dacă el nu intervine cu nimic atu ci cred că mai bine este să pleci.
Când pierzi o persoană crede-mă că Dumnezeu păstrează ceva mai bun în parte pentru tine!? Baftă...

(Și în cazul acesta nu ajută nici relațiii nici nimic cum a spus tipul de jos, trebuie să comunicați!)

| loolmen26 a răspuns:

Spune-i sa faceti sex romantic so o sa o uite le cârpă aia adica va mângâiati pe tot corpul va sărutati peste tot da sa fie super hot and romanitc sa fie ca in filmele xxx xxx premium daimond gold