| alexx374 a întrebat:

Ce inseamna dacă ne-am despărțit și spune ca nu ma mai iubește dar totuși îmi urmărește povestea pe insta fără sa ne avem la follow?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pur si simplu e curioasa sa vada ce mai faci, sau daca te-ai combinat cu alta.

| alexx374 explică (pentru Freya1):

Pai asta înseamnă că mai are sentimente?

| mikuotk a răspuns (pentru alexx374):

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| nonepasa a răspuns:

Inseamna ca... mori maine impuscat in cap, cazand in canalizare, scurgandute pana in marea neagra fiind purtat de o balena albastra pana in oceanul indian si de acolo fiind muscat de un caine marin care ratacea prin atlantic si sa decis sa iti faca o vizita, sfarsit. pace in ocean