| EuTeIubescBa a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat de tot loveste peste fund? >: Fundaa:*

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ca te doreste in patlove struck

| Swallow a răspuns:

Ca te considera o usuratica si o curvulita.Nu e prea bine, nu?! straight face

| Banannie a răspuns:

Ca e un virgin obsedat si ce a mai zis SexGirl1921

| SexGirl1921 a răspuns:

Ca esti buna in draci si vrea sa te ****

| anticocalar101 a răspuns:

Cam asa e!
Nu neaparat ca esti buna in draci pentru ca gusturile sunt discutabile dar vrea sa ti o traga...Totusi da i o sansa(poata o sa ti placa)

| Alexandruuuuuuu a răspuns:

Ce sa insemne ori inseamna ca te place ori cai un pervers ori vorba lui SexiGirl vrea sa tio traga dar mai degraba prima varianta dar depinde cati ani ai majoritatea baietilor de varsta mai mica sub 14ani o fac din distractie si sa se dea smecheriwinking sper ca am fost de ajutortongue

| Lifestealer1 a răspuns:

Sunt aproape sigura ca e vorba de un virgin de 15-16 ani caruia i se scoala cand bate vantul.

| samoaratiganii a răspuns:

Inseamna sa iti misti dreaqu curu ala mai incolo!