| Behappy142 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te loveste peste fund si te loveste cu fundul,iti cotrobaie prin banca,uneori te impinge, te mangaie,te palmuieste usor peste fata, se joaca in parul tau, te tine de mana si cauta orice motiv sa te atinga?

Răspuns Câştigător
| Madeline33 a răspuns:

Probabil ceea ce vrei s-auzi este ca te place. Da, te place. Probabil ca si tu il placi, si de-aia. Dar sa stii ca gesturile lui sunt cam badaranesti si n-ar trebui sa-i permiti atat de multe. dar e alegerea ta.
Si, ca sa-ti raspund la intrebare: Inseamna ca te place si asta e felului de a-ti arata asta. (Si daca tie-ti place si accepti asa, treaba ta) Desi ar trebui a te uiti bine in jur daca face la fel si altora. Daca e asa, atunci e doar felul lui de-a fi. Cam nesimtit. happy

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Badaran nesimtit prost cretin idiot, sa-si tina mainiile acasa.
Bune maniere pe dracu'

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un baiat care si-a gasit o fraiera care accepta sa fie batjocura lui.

| Sociopat a răspuns:

Asa flirteaza copiii. Daca te loveste inseamna ca te place mult.

| CristianPreda a răspuns:

Cred ca este nesimtit.

| Alcyon a răspuns:

Vrea sa ti-o traga... si cam atat.

| NameHarris a răspuns:

Inafra ca este mega excitatlaughing). Cred ca te place

| Dyana8 a răspuns:

Un nesimtit in calduri.winking

| Salontanul a răspuns (pentru Dyana8):

Parerea mea: cel mai bun raspuns.

| Dyana8 a răspuns (pentru Salontanul):

Daca asa zice campionul zilei, asa o fi. happy

| Ora411C a răspuns:

Uhm...cred ca te place, plus ca e cam purceluș așa din câte văd. Dacă și ție îti place de el e semn bun.thinking