| Pau a întrebat:

Heey happy
Daca un baiat iti spune ca te iubeste si umbla dupa tine, vorbeste frumos cu tine, nu intinde coarda [sa zic asa]... loveste alte fete peste fund, ce inseamna?

3 răspunsuri:
| F4ng a răspuns:

Inseamna ca i se poate atribui o porecla draguta si anume aceea de fustangiu. Daca nu vrei sa regreti ca ai stat cu el mai bine fugi cat mai departe sau dai 2 perechi de palme sal trezesti la realitate. Gndestete ca tu o sa ai de suferit daca te incurci cu unul ca el.

| AskLex a răspuns:

Inseamna ca dupa ce o sal cunosti mai bine o sa regreti ca ai stat cu el laughing)de obicei baietii care fac asa sunt afemeiati, nu au numai 1 prietena.Mai bine sa nu stai cu el o sa te faca sa suferi straight face dar treaba ta acum big grin

| MiculAlex a răspuns:

E bine ca e bine