| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat te pupa pe gura inseamna ca te place? Dar totusi nu vrea sa zica.

7 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu inseamnca ca te place, dar daca te ar placea ti ar fi spus.

| ZORRA a răspuns:

Poate ca da poate ca nu. acum depinde cum te-a sarutat daca a fost un pipic atat nu daca te-a sarutat cu pasiune da inseamna ca te place ca vrea sa fie cu tine

| LoveSleep a răspuns:

Nu te place. Oamenii se pupă pe buze mereu fără a avea o relație.

| minrest a răspuns:

A cules o floricica, si ar vrea sa mai culeaga, dar de placut nu te place in mod special, deoarece cu fata pe care o placi nu esti obraznic, dimpotriva ai grija sa nu o jignesti. Buna ziua.

| SkyPilot a răspuns:

Nu neaparat. Daca te place, cauta sa fie mai mult timp cu tine si se poarta frumos. Multi baieti pupa pe gura orice fata care li se pare cat de cat frumoasa, si ar face si altele daca ar putea.

| grab a răspuns:

Da, inseamna ca te vrea de iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt sigur, hai sa intrebam o prostituata!