| Luisa221 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune ca te place dar nu va potriviti? Nu mi-a spus mie in fata, i-a spus unei prietene si ea mi-a spus mie, dar ce sa inteleg din asta?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul a spus intr-un mod elegant ca nu vrea sa si-o traga cu tine

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa se fi exprimat in acest mod fiindca exista posibilitatea sa te placa ca aspect fizic insa sa nu-i placa caracterul tau care poate fi unul; josnic, oribil,"murdar" sau de ce nu viceversa.

| neutrino a răspuns:

Te-a refuzat civilizat. Pentru acest lucru merita tot respectul tau.

| T0T a răspuns:

Înțelegi că nu te place. Parcă ai pus și ieri întrebarea asta.

| LoveSleep a răspuns:

Încearcă la prietenul lui cel mai bun, s-ar putea să vă potriviți subit.

| sofisis a răspuns:

Nu te place suficient de mult, stia ca prietena iti va spune si nu a vrut sa te puna intr-o situatie urata sa te faca sa te simti umilita in fata ei.
Dar nu este foarte interesat de tine.

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Sincer poate ii place cum te comporți sau de tine ca aspect, insa nu crede ca v-ați potrivi, cel mai bine ar fi sa vorbiți in fata. Funda?

| FloriFloricaa a răspuns:

Bună Luisa! happy
Înseamnă că nu ești genul lui, ca nu ai ceea ce-și dorește el de la o fată. Probabil o să vreisă te schimbi pentru el, dar nu e o idee bună, faci ce vrei. happy
Toate cele bune! big grin big grin big grin big grin big grin

| devil32angel23 a răspuns:

Buna nu a avut curajul sa ti zica in fata deoarece i-a fost frica sa nu te raneasca. El cand spune ca nu va potriviti poate la caracter la gusturi cine stie. Poti sa i spui prietenei tale sa- nrebe ce anume ii place sau ce gusturi are.

| Dede7747 a răspuns:

Adică nu ii place felu tau de a fi.
Poate el te place pe tine dar nu și felu de a fi..Incearcă să il intrebi unde greșesti un motiv are că a spus asta te pup ai grijă de tine, funda? :*

| SorinH a răspuns:

Inseamna ca te vede strict ca pe o amica.Scurt si cuprinzator.Doar ca.tie iti place putin mai mult...ma insel? happy