| Luisa221 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune ca te place dar nu va potriviti? Nu mi-a spus mie in fata, i-a spus unei prietene si ea mi-a spus mie laughing, dar ce sa inteleg din asta?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca te place ca prietena dar nu ca iubita sau ca nu i place carcacterul tau sau fizicul tau

| T0T a răspuns:

Că nu te place.

| Gunoi a răspuns:

Că se vede fie inferior fiesuperior ție, dar tind spre ptima variantă.
El te place dar poate nu găsește lucruri în comun sau are impresia că nu o să fiți împreună, cert e că se poate doar cupresupusul ce trebuie tu să faci e să-l abordezi și să-l întrebi DE CE MĂI?
#mult succes #ai grijă

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Nu ti-a spus probabil pentru ca ii este rusine si se emotioneaza daca vorbeste cu tine si nu vrea sa greseasca.Eu persoanal,nu prea cred in chestia asta cu ma potrivesc sau nu cu o persoana,daca e iubire, daca simti ca iti place cu adevarat acea persoana, pentru tine ea va fi cea mai frumoasa cea mai buna indiferent de conditie de ce spun alti, tie iti place asta e cel mai important.O fi zis asa catre ea. Dar daca chiar e ceva, atunci va fi.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Anonim1524 a răspuns:

Dacă nu va potriviți atunci nu veți putea fi împreună, iar partea în care îi spune prietenii tale ca te iubește poate fi mai puțin adevărată, sau prietenă ta a auzit de la prietenii lui, sau a inventat căci să îi fi spus ei e imposibil din punctul meu de vedere