| milkl a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca esti cu baiatul pe care il placi in vis dar de fapt in realitate nu sunteti?

Răspuns Câştigător
| rusuirina a răspuns:

Dupa parerea mea, o sa fi cu acest baiat mai devreme sau mai tarziu si chiar daca nu iti dai seama tu il iubesti

7 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ei bine, in cazul in care ai fi fost o prietena de-a mea as fi spus expresia mea ce e mult prea cunoscuta "ce obsedata de viata esti", nu o lua in nume de rauhee hee, ia-o in nume de bine. Asta spun eu atunci cand vreau sa spun ca exagerezi cu ceava. In cazul tau, te gandesit prea mult la el, il simpatizezi deja prea mult ( in cazul in care tu il simpatizezi), sau pur si simplu urasti baiatu ala, si poate o data din intamplare ti-a trecut in minte gandul ca daca ai fi cu el, si aici cred ca, continoarea ar fi foarte bine aratata de emoticonul " x_x ". si stii cum e cu visele, sunt semne doar daca le viszi de 3 ori la rand, in schimb, in vise ti se reflecta in majoritatea cazurilor, lucruri la care te-ai gandit.

| Tania a răspuns:

Ca te gadesti la el prea mult.

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Exista unele vise premonitorii, insa majoritatea sunt niste " filmulete" care se formeaza in subconstientul nostru. Acestea nu sunt altceva decat niste imagini statice, aleatorii pe care le "vedem" noaptea. Incercand sa obtina ceva logic din toata treaba asta, creierul pune cap la cap aceste imagini si creeaza un film. Pentru mine visele sunt doar vise ...nu cred ca se poate intampla si in realitae ce este in vis, dar nu exclud nici ideea de a se indeplini unele tongue. In cazul tau nu stiu ce sa zic poate din dorinta de a fi cu baiatul pe care il placi ai visat acest lucru. Poate o sa fi cu el nu stiu. :X:Xlove struck funda?

| SecretLover10 a răspuns:

Ca sunteti meniti unul pentru celalalt si ar trebui sa faceti totul ca sa fiti impreuna. Funda?

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

La mine s-a intampalt sa fiu dupa ceva timp cu el.dar nu are semnificatie, depide de parerea vietii straight face

| Linda100 a răspuns:

Ca ai vrea sa traiesti alaturi de el. Acel baiat sta in subconstientul tau, esti indragostita.

| Alex99_5602 a răspuns:

Si'p mie mi se intampla la fel cu o fata!crying