| Holocause a întrebat:

Ce inseamna cand visezi baiatul pe care il placi foarte mult?

Răspuns Câştigător
| andrada a răspuns:

Pai ar fi 2 variante:
1. Te gandesti muult la acel baiat si atunci adormi cu gandul la el
2. Adoarme el cu gandul la tine (asa se zice ca atunci cand visezi un baiat inseamna ca el se gandeste la tine si ca sa te viseze si el trebuie sa te gandesti u la el).

10 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Multumesc pentru fundita love struck

| JustMe_7096 a răspuns:

Nu inseamna nimic...thinking pur sh sp ai adormit cu el in gand si...l-ai visat!:X

| mistakeofyourlife a răspuns:

De cele mai multe ori visam ceea ce ne intereseaza sau ne framanta. in cazul tau este adevarat. happy

| UnZambetTeRog a răspuns:

Ca ai adormit cu el in gand. Sau sufletul tau il vrea langa tine. love struck

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Nu stiu.Si mie mi s-a intamplat saptamana asta.L-am visat 2-3 zile la rand si urmatoarea zi l-am vazut la departare de jumatate de strada de casa mea si nu stiu unde sta.E cam ciudat dar eu cred ca te gandesti mult la el, vrei sa fie langa tine sau ca se gandeste la tine.

| XXXMony a răspuns:

Daca iti zic ca te place si el imi dai o fundita? xD

| DAWEFFBSETH a răspuns:

Ti foarte mult la el si ai face ori ce pentru a fi li langa tine mereu. Stiu cum e asa sunt si eu

| aLina_5345 a răspuns:

Inseamna ca-ti sta doar el in cap, visele mereu exprima realitatea, aduna gindurile formind simplele vise.

| DUSENOK90 a răspuns:

Eu tot am visat cam aproape vreo 2 saptamini in fiecare seara si mai apoi am inceput sa ma intilnesc cu el.

| Prodan_Andreeuta_1989 a răspuns:

Ca se gandeste la tine