| Tatyana_6095 a întrebat:

Ce inseamna cind visez ca fac sex cu un prieten

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Heys a răspuns:

Lol ce intrebare ce poate sa imsemnelaughing ai facut sex in vis eu visez ca fac sex cu persoane care nu le-am vaz in viata mearolling on the floor

| Geany_7021 a răspuns:

Ca il placi, ca ai fantezii cu el, ca te simti bine cu el, si cred ca ar trebui sa ii spui si lui asta poate amandoi aveti fantezii unul cu celalalt aaaaaa si nu in ultimul rand visezi happy.

| andu_9113 a răspuns:

Poate e vreo premonitie...

| vladea23 a răspuns:

Ca hormonii deja "intra" in visele tale si ar fi momentul sa o faci nu neaparat cu prietenul acela...dar ca venii vorba, daca ai face-o cu el...ar fi un vis devenit realitate.

| PufoseniePufoasa a răspuns:

Cauta pe google dictionarul viselor si acolo ai tot ce iti trebuie :X

| snAke3 a răspuns:

Visele sunt doar vise

| lalalaa a răspuns:

Ca te mananca si trebuie sa te scarpine vecinu' laughing

| Moraru_Oxana_1993 a răspuns:

Inseamna ca duci dorurul.simtiti din plin nevoia ar fi bine sa il chemii urgent la tu...