| Bia_6294 a întrebat:

Ce inseamna daca l-am visat pe baiatul pe care il plac sarutand-o pe prietena mea pe gat de doua ori? straight face

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

Ca esti geloasa unpik si te simti putin ciudat ca prietena ta stie de el... nu ti se intampla nimic sad

2 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Inseamna ca tie frica sa nu fie al alteia asa ca mai bine il iei tu cat poti de repede

| iOaNamARYA01 a răspuns:

Buna!happy
in primul rand visele sunt vise:* daca ei in realitate nu se pac.nu da nici-o importanta.
se spune ca daca visezi catusi de putin persoana de care iti place in orice ipostaza, aceasta a adormit cu gandul la tinehappy
pup:*