| nionella a întrebat:

Hey!
Am si eu o intrebare, am avut un vis ciudat
Ce inseamna sa visezi baiatul ca il place prietena mea cea mai buna?
P. S-si mai rau ca ne-am intilnit[in vis]
dar am mai si visat-o pe prietena mea, impreuna cu prietenul cel mai bun al baiatului care l-am visat[cel pe care il place]
Spuneti-mi va rog ce inseamna?
Dau funda; D

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Am mai spus-o si o mai spun, daca visezi ceva, orice, nu trebuie' sa insemne ceva! E un simplu vis, te-ai gandit prea mult la persoanele respective si a lucrat inconstientul.

| panterareasiagresiva a răspuns:

Http://www.vise.ro/. Merge. nu stiu daca are ce cauti tu, dar totusi incearca :)