| Alinnnnnna a întrebat:

am visat ca prietena mea cea ma buna flirta cu baiatul de care -mi place si caruia ii plac.
ce inseamna?
funda!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar un vis.
Nu trage concluzii pripite in legatura cu ea doar pentru ca asa ai visat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy Are dreptate si ValleKid, dar totusi, daca de-obicei patesti sa visezi ceva ce se intampla in urmatoarea zi, si ai momente foarte ciudate de dejavu, inseamna ca ar putea fi adevarat... sad Ai mare atentie la prietena ta, incearca sa pari cat mai natural happy Incearca sa vezi daca cu cat te apropii mai mult de acel baiat, cu atat mai suparata e prietena ta... Ai grija sa nu iti puna vreo "piedica" Si sa o ia ea inainte tongue Dar daca ajungi in situatia in care tu si prietena ta sunteti fixate pe acelasi baiat, asculta-ti inima happy Daca chiar il iubesti pe acel baiat, si vezi ca e mai fericit cu prietena ta decat cu tine. Eu zic sa il lasi asa happy Faci asta pentru prietena ta, si in acelasi timp, si pentru el happy Mult succes :*

| NnDWtf a răspuns:

Inseamna ca prietenului tau ii place si de prietena ta cea mai buna.
Daca ce ai visat tu e o premonitie, in realitate este invers visului tau, dar ideea e reala.

| SimonaQs a răspuns:

Inseamna ca nu ai destula incredere in prietena ta. Funda? big grin

| darriya a răspuns:

Probabil,unde te gandesti tu ca e posibil ca prietena ta sa il placa pe baiatul acela de care esti tu indragostita! daca el te place nu cred ca va sta cu ea ci cu tine! asa ca stai linistita!

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeeaa1999 a răspuns:

Poate si prieteni tale ii place de el.dar tuai grija joacati bine rolul pe langa el ca sa-l poti cuceri.tu prefate k nu te intereaseaza chiar daca in suflet te doare.tu incearca sa vezi cum e el..si dupa. daca incepe sa o bage pe ea mai mult in seama ..inseamna k e cauza pierduta deja! joacati rolul principal...foarte bine! incearca sa-l cucerestii cu ajutorul jocului..ai mare grija.k moate iti pune o piedica aceasta prietena si vei fi dusa! si success!:*

Întrebări recente