| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca fata face sex anal cu prietenul ei? Uneori aud ideea ca "nu e de asta" sa faca anal si de aici curiozitatea cum e ea daca accepta?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce să însemne?!? În ce sens?
Poate să însemne pur și simplu că îi place asta. (nu vă mirați - unora chiar le place!) Sau că are încredere și ține la partenerul ei.
Sau doar că e proastă de dă-n gropi, care crede că dacă nu-și lasă „iubitul" să facă „nici măcar" asta, ca să rămână și „virgină", dar și să-i poată oferi o partidă de sex, acesta o va părăsi pentru alta...

| Alexandra_Alexa_1993 a răspuns:

Intr'o relatie este ok sa eperimentezi si sa faci orice cu partenerul.
Nu este nimic rau in asta atata timp cat aveti incredere unul in celalalt.
Sexul si dragostea sunt facute pentru a ne simti bine si daca tu ai o relatie serioasa nu ar trebui sa imi fie greu sa faci asa ceva.
Prejudecatile legate de sexul anal sunt multe.
Tu insa trebuie sa faci ce vrei cu iubitul tau.