Abh
| Abh a întrebat:

De ce credeti ca accepta fetele sa faca sex anal?

Răspuns Câştigător
| yuli10 a răspuns:

Din curiozitate sau pentru a-si satisface partenerul. parerea mea.

33 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca le ofera placere.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Odata, la o emisiune, colegul Andrei Cristian spunea ca foarte multe fete de liceu sunt experte in sex oral si anal, (si par/joaca rolul unor "ingerasi" neatinsi si inocenti!) doar pentru a-si pastra niste privilegii, si a nu risca sa le fie ingradita libertatea, taiati banii de buzunar, sa nu se faca de ras, etc, etc.
Va reamintesc ca, fiziologic, rectul nu este inzestrat cu senzori de placere, ci asa zisa placere se trasmite prin subtirimea peretului despartitor fata de vagin, plus, observatia lui Harciog, cu senzatia placuta de a putea ejacula fara stress.
Apoi, ar mai fi curiozitatea, plictiseala, nimfomania si speranta implicita ca asta ar putea rezolva "ceva"., cedarea la insistentele partenerului, sau cand nu ajung la orgasm vaginal, etc, etc.
Oricum, mare atentie la igiena! e plin de bacterii dezagreabile prin zona! spalati-va foarte bine pe maini cu apa si sapun inainte, in zona, dar, si dupa sex, bine-bine, minim 25 de secunde!

| Flav a răspuns:

Fete? Sigur se numesc fete?
Nu mai exista dragoste, ci doar bestii in calduri. [ Bitza ]

nony
| nony a răspuns:

Crezi ca le roaga cineva?! E placerea lor. O zici de parca ar fi fost obligate sa faca asa ceva.Multe fete prefera sexul anal.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

De fraiere.

| mutzy211 a răspuns:

Accepta acest gen de sex pentru ca pentru unele este placut, la inceput am inteles ca este dureros, foarte dureros dar cu timpul se obisnuiesc si durerea devine placere!

| daniDeeDee a răspuns:

Nu stiu... a mea nu accepta. laughing

| sorin a răspuns:

Sa experimenteze ceva nou.

| Andraa_3088 a răspuns:

Probabil din curiozitate. Sau pentru a-i indeplini fanteziile partenerului.

| costymaximus a răspuns:

Din curiozitate, care se transforma mai apoi in satisfactie.

| adrian_3467 a răspuns:

Eu zic sa incercati fetelor POZITIA MISIONARULUI toata viata.Hai sa fim seriosi unele o fac ca sa nu se dezvirgineze fie ca le place sau nu, altora le place, altora nu ...ideea e ca dupa ce incerci de mai multe ori, ca fata/femeie, fie ca ti-a placut la inceput sau nu ...in final toata lumea se simte bine. Cei care va dati cu parerea incercati la sectiunea (EXPERIENTE TRAITE).

Răspuns utilizator avertizat
| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Dureros?hee hee. Cand da de gust nu se mai lasa. Le ofera placere maxima atat si partenerului cat si partenerei.

| dragosh a răspuns:

Nu toate accepta, pentru unele este dureros

| Aerosmith a răspuns:

De fraiere. Ca vad in filme si li se pare cine stie ce. Si pentru ca unele fete nu au personalitate.

| darcalex a răspuns:

Pai ele nu acepta acest stil de sex deoarece este dureros pentru ele

| adellina a răspuns:

Cu ce te incalzeste pe tine faptul ca ma faci proasta? daca nu iti convine ceva nu te baga tu sa raspunzi la intrebarile mele ca nu te obliga nimeniwinking.

| caramel_4836 a răspuns:

Buna. Proasta intrebare, dar mai proaste raspunsuri. Ziceam ca nu judeca cel ce a pus intrebarea, dar ce s-a mai spus de majoritatea care au raspuns? Ca bine spui nony, nu cred ca le roaga cineva, e vorba de placere. Sunt fraiere pentru ca le ofera placere? Despre baietii carora li se face sex oral ce pot spune, ca sunt fraieri? Pentru ca simt placere sau pentru ce? Sunt multe fete care prefera acest gen de sex, nu pentru faptul ca ii satisfact pe baietii, ci pentru faptul ca asa vor ele. Nu mai aruncati cuvinte fara sa ganditi, faceti fetele fraiere pentru ca le ofera placere sexul anal. Daca voi nu sunteti satisfacute prin genul asta de sex nu inseamna ca cele care se simt bine sunt fraiere sau proaste iar voi sunteti mari intelectuale.Bye.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Curiozitate, placere...sau poate nu se simt asa vinovate cand o face ca un baiat pe cale anala.(adica hai sa fim seriosi si o virgina poate face anal)Si chiar si baietilor le convine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Din punctul meu de vedere de fraiere!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot pentru noi o fac unele.Ptr a-ti oferi placerea sa ejaculezi inauntru liber, fara prezervativ. Elimina riscurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De proaste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar baietii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De proaste!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece simpatizeaza penisul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De curve ce sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sigur o sa le placa dupa tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca le place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sa faca copii