| sweeet14 a întrebat:

Buna TPU dupa parerea voastra ce inseamna, de un timp am cunoscut un baiat dragut.El ma saluta frumos imi zambeste se uita la mine si se opreste sa ma intrebe de ce sunt suparata! Dau fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AryAda a răspuns:

daca iti place atentia lui poti sa pari suparata in continuare...insa de vrei sa afli mai multe incearca sa intri intr-o discutie si cand o sa te intrebe spune-i un subiect de-al tau de suparare 1. apoi daca tipul pare interesat si iti pune intrebari inseamna ca il interesezi 2. daca incearca sa te consoleze si spune expresii de genul „off mai" „firar" ii pasa de tine 3. daca incarca sa te consoleze punandu-ti mana pe brat inseamna ca ar vrea sa te ia in brate numai ca ii e rusine.Dar un sfat happy ai grija si cum interpretezi totul mult succes in at-ti gasi iubirea :*

3 răspunsuri:
| MissExtasy95 a răspuns:

Te place si vrea sa vada daca si tu il place pe el dar te vede mereu suparata si se razgandeste..asa ca fa bine si vorbeste cu el :* funda?big grin

| somrik a răspuns:

Sunt de acord el te place foarte mult nu astepta ok

| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Te place dar daca iti place de el ia-o cu usurelul.