| Anonim0182 a întrebat:

Hei. Vreau sa ma ajutați cu un sfat. Acum vreo 2-3 zile în urmă am fost cu o trupa de copii undeva. În autocar, un băiat se uita tot drumul la mine. Adică acel gen de privire pe furiș iar atunci când mă uitam la el schimba privirea. Încerca să mă atragă spre el. Cred ca ma place. Problema e următoarea: băiatul respectiv a pus ochii și pe prietena mea..la un moment dat, băiatul ăla s.a pus lângă prietena mea. Vorbește pe Facebook cu ea dar cu mine nu! Totuși încă da semne ca m-ar place. Ce ziceți? De cine îi mai atras?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce semne. Ca se uita la tije? Asa fac baietii. Din cate zici, inteleg ca el pe prietena ta o vrea.

| Angelos_Victor_1993 a răspuns:

OK tot ce este posibil acum doar nu te lua dupa chestia aia cu pupilele....Serios....Ti se maresc daca nu este suficienta lumina in incaperea in care stai nu daca iubesti pe cineva... FacePalm...

| Anonim0182 explică:

Încă o chestie. El rade la glumele mele, îmi zâmbește și face gesturi dragule. În autocar ma lasă pe mine pe scaun și el stătea pe jos. Acum nu știu ce să cred.

| Silkin_Ana_1995 a răspuns (pentru Anonim0182):

Incearca sa te uiti la ochii lui, daca e indragostit de tine i se vor mari pupilele, daca se maresc, inseamna ca vorbeste cu prietena ta pentru a te face geloasa. Daca esti mai curajoasa, intreaba-l pe de-a dreptul daca te place sau nu. Incao idee ar fi sa-i zici o gluma proasta, daca se ride te place, incearca sa vezi daca incearca intr-un fel sau altul sa te atinga, si fii atenta daca te priveste.