| Madpandicorn a întrebat:

Ce inseamna daca visez de mai multe ori un baiat cu care ma inteleg foarte bine, dar nu il plac, insa in vis pare ca amandoi ne placem?

Răspuns Câştigător
| RappaNow a răspuns:

Visele.ro este un site în care îți explică orice ai visat ce semnificație are. Fundă? happy

4 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Ca e doar un vis si nu are legatura cu realitatea.
Poate insemna ca iti place de el dar nu vrei sa recunosti, nici macar in fata ta, sau te place el.
Nimic mai mult.

| ambicio a răspuns:

Subconștientul comunică cu noi prin intermediul viselor, cu alte cuvinte îl placi pe acel băiat cu toate că negi asta.

| KeepCalmAndHaveAHoliday a răspuns:

Ce ti-a spus ca înseamnă? Am și eu aceeași "problema"

| Al1234567890 a răspuns:

Poate ai început să-l placi fără să-ți dai seama. big grin