| Chimilica a întrebat:

Eu nu am mai vorbit cu baiatul pe care il plac si nici macar nu m-am mai gandit la el. Dar de 2 zile il tot visez ca ma saruta in diferite locuri cunoscute. Ce inseamna asta? Un raspuns sincer. Funda plus vot.

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Inseamna ca organismul tau il vizeaza, ca, coeficientul tau de gandire sta dupa el.Ps visul are foartemulte idei inauntru dar sunt foarte scurte, unele visuri ti se par lungi dar sunt doar de 1-10 secunde majoritateahappy durata lor informatile se stocheaza in creier, e ca o unda laughing

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iti lipseste.
Creierul tau,subconstientul de fapt,realizeaza asta si, il vezi in vis.
Ti-e dor de el, stai si gandeste-te bine si vei realiza ca asa e.
Doar ti-e dor...

| Chimilica explică:

@SirLaur daca dai raspunsuri dragute asta nu inseamna ca primesti funda :d

| MâţaD a răspuns:

Visele noastre de fapt ne arata ceea ce vrem noi se vedem.sunt cumva voci din subconstientul nostru! parerea mea este ca nu inseamna nimic! sunt egale cu 0happy

Răspuns utilizator avertizat
| GuitarGirl123 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la el foarte mult si ca iti este dor de el. si este normal sa-l visezi in locuri cunoscute, nu prea ai cum sa visezi locuri necunoscute :p

| ReX391 a răspuns:

Asa ma gandesc si eu la o fata
U chiar daca ill uiti tot il placi
Io visez o fata dar tot in vos o sarut in parc pe o banca si atunci se termina visu

| Teddyna a răspuns:

Probabil ca atunci cand vb cu el.Te simteai foarte bine.Si acum subconstientul tau incearca sa iti aratea ca ai uitat ceva.winking

| Sperantza a răspuns:

Probabil e vocea de dinauntru, asta e ceea ce tu de fapt vrei.

| SirLaur a răspuns:

Inseamna ca te place si elbatting eyelashes