| βǿβǿ a întrebat:

Ce inseamna fiecare sarut?happy

Funditalove struck

Răspuns Câştigător
| KellyK13M a răspuns:

Sarutul mainii – Te ador!

Sarutul pe obraz – Vreau sa fim prieteni!

Sarutul pe barbie – Esti atragatoare!

Sarutul pe gat – Te doresc!

Sarutul pe buze – Te iubesc!

Sarutul pe ureche – Sa ne jucam!

Sarutul peste tot- Esti minunat/a!

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Fiecare sarut, inseamna putina saliva din partea celuilalt. Cand e putina, e un caz fericit.

| pink10 a răspuns:

Fiecare sarut inseamna inca un gram de iubire in plus :X Fiecare sarut inseamna un nou inceput, fiecare sarut e unic :X

| R_8074 a răspuns:

Inca un moment pe culmile fericirii.

Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns:

Ce bolborosești tu acolo?

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna...

sarutul este ceva inexplicabil, ceva atata de frumos incat nu poti sa il explici, fiecare sarut ceva unic, chiar daca dai iubitului, prieteni respectiv prieteni, amici, parinti, in general rude.

bafta

| Carmensitarockon a răspuns:

Fiecare sarut inseamna fluturashi!:X:X:X///

| Ioaana96 a răspuns:

Eu cred ca un sarut oricare i`ar fi destinatia e un simbol al dragostei.cu cat iubesti mai aprins cu atat locul sarutat e mai intim.happycred ca sarutul are o semificatie aparte pentru fiecare,nu exista o regula generala pentru toate saruturile,depinde de relatia pe care o ai cu persoana pe care o saruti, depinde de circumstante, depinde de mai multi factori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu fiecare sarut te apropii de sex, de dragoste. Excludem saruturile paternale.