| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă libidinos?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca esti oleaca obsedat de sex

| RAY a răspuns:

Care traieste doar sa faca sex,orice subiect cu el este despre sex,diferenta intre un dependent de sex vs un libidinos este limbajul,comportamentul de toata jena,scarba, poti fii dependent dar sa nu pari a fii,astia nu au auto control,bun simt, uni consuma si alcool, droguri, iti seama si ce educatie, cultura au, mie mi scarba de asemenea specimene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un individ care face aluzii sau glume cu tentă sexuală, care face avansuri sexuale unor femei, care încearcă să le pipăie in zonele intime.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Obsedat sexual

| Miruna333 a răspuns:

Care face aluzie la sex intr-un mod scarbos, care exagereaza etc

| Michele7 a răspuns:

Unul care are zi și noapte numai sex în cap.