| 1Q a întrebat:

Ce inseamna cand spui ca un barbat este libidinos? Nu imi dati explicatie din dex

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Poate fi libidinos fizic fiind o persoana cu igiena precara sau moral, sau nesuferit, sau enervant de insistent etc. Tipic celor mai in varsta sau golanilor de mahala.

4 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Tipu' ala care se da la tine in cele mai scarboase moduri.De obicei, cocalarii cu diploma.

| urseyul a răspuns:

Iti face avansuri intru mod care iti indisplace si iti provoaca un disconfort mai degraba gretos si insuportabil decat inervant

| Anonim973 a răspuns:

Libidinos, daca zic bine, inseamna sa faci totul in "scarba", sa fi vulgar, etc. Bafta.

| Alecsa_Tony_1980 a răspuns:

Intreaba-l pe Zappy Tv ca eu nu stiu dar poate el stie