| Alexandru250201 a întrebat:

Libidinos ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Aia care sunt obsedati efectiv de sex si nu se jeneaza s-o arate si vin si iti fac avansuri dezgustatoare si chestii destul de apropiate de hartuire.

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nespalat, jegos, mizerabil, imputit, scarbos...cam asa ceva.

| sierra1 a răspuns:

Adj. Care se lasă fără rușine stăpânit de pofta plăcerilor senzuale, înclinat spre lascivitate

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Gen Tantareanu, asa.

| Crackman a răspuns:

O persoana nesuferita.

| ziftode a răspuns:

Libidinos, inseamna in general o persoana destul de in varsta plina de saliva, de transpiratie, insa mai ales, termenul se foloseste relativ la hartuire sexuala, practic dupa ce e asa cum e (descris mai sus) mai are si placerea sa te ia in brate si sa te pipaie

https://dexonline.ro/definitie/libidinos

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Desfranat, lasciv.