| mentholinks a întrebat:

Daca sunt foarte atras de fundurile fetelor inseamna ca sunt pervers sau libidinos?

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu neapărat.

| Drimmero a răspuns:

Daca te uiti finut la ce e frumos si iti place e ok, dar sa nu-ti ramana privirea fixata pe funduri. Toti ne uitam, dar diferenta dintre un simplu privitor si libidinos o face timpul.

| Apokales a răspuns:

Nu. Inseamna ca nu stii ca fundul bombat este un semn ca fata are resursele necesare ca sa duca sarcina pana la capat. Evolutia, frate! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apokales):

Nu fundul bombat e semn de fertilitate ci lățimea soldurilor că printre ele iese bebelușul, nu prin fund deștepților. Cu cat sunt mai late, nașterea e mai ușoară. Fundul poate sa fie plat și când ai solduri late.

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream la faptul ca are energie sa duca nasterea, nimic de a face cu latimea soldurilor, desteptule.

| Superior a răspuns (pentru Apokales):

Eu cand pun mana pe un fund nu ma gandesc la asta.

| Apokales a răspuns (pentru Superior):

Dar la ce te gandesti? laughing

| Invictusman a răspuns:

Înseamnă că ești heterosexual, instinct animalic se numește, cu toții avem parte de asa ceva, femeile sunt mandria vieții noastre, fără femei nu putem degeaba suntem unii Ipocriți și le judecam, specia umana nu se putea perpetua fără femei, eram doar o adunătură de bărbați dacă nu exista femeia.

| FreddieM a răspuns:

Esti bolnav sexual de-a dreptul. Un barbat sanatos admira cel mult poalele calugaritelor. Oricum, trebuie sa vezi un medic imediat.
Cheers.

| AndreeaWTS a răspuns:

Dacă ești doar atras, e ok, e normal.
Dacă te manifești ca un pervers /libidinos, înseamnă că ești unul.