| Karina_2903 a întrebat:

Ce inseamna pentru tine persoana iubita? cum trebuie sa fie?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-mi completeze golul care îl am!
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

In primul rand ar trebui sa fie vorba de sentimente reciproce. Apoi ar trebui sa fie frumusica, sa aiba ceva bagaj de cunostinte, sa fie intelegatoare. Vreau o fata calma si rabdatoare. Nu imi plac istericele. Ar trebui sa imi arate ca ma place si sa fie creativa. Imi plac fetele care fac si ele ceva pentru a imbunatati relatia. Nu imi plac acele fete superficiale care se pun pe un piedestal si asteapta de la baiat totul. O fata trebuie sa aiba si ea initiativa. Altfel imi arata ca e superficiala si ca nu ma place si nu vrea de fapt o relatie stabila.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai este persoana de care trebuie sa ai grija poate mai mult decat de tine.trebuie sa aiba anumite calitati comune cu ale tale din moment ce o alegi...adica sa fiti cam pe aceeasi lungime de unda!

| Sigmund a răspuns:

Persoana iubita trebuie sa fie pentru mine speciala, sa fie onesta, sincera, dragastoasa, cu simtul umorului.Persoana iubita este pentru mine ratiunea de a trai, pentru ca in acest univers contam doar eu si ea.

| NeverTheLess a răspuns:

Trebuie sa insemne totul pentru tine. In ochii tai sa ii vezi defectele ca pe niste calitati datorita carora persoana aia e unica. Trebuie sa simti ca efectiv te completeaza si sa poti sa te vezi in viitor alaturi de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie aproape de mine, sa ma inteleaga si sa ma iubeasca.

| cosmin0116 a răspuns:

Persoana iubita trebuie sa fieasa cum crede el ca e mai bun si daca crede ca trebuie sa faca ceva rau ca sa te aiba pe tine va gresi in totalitate.