| SaveTheNature a întrebat:

Ce inseamna pentru voi baiat/ barbat -atragator (fizic vorbind)?

Răspuns Câştigător
| ViktoriaGherman a răspuns:

Ochi frumosi,suflet siner si dulce, sa fie el insasi cind vorbeste cu mine(ok nu e prea despre fizic) Prefar mai mult ochii frumosi ascunsi sub ochelari, si daja corpul bine proportionat-bla, bla, bla...si sa nu fie un tip mai josut decit mine. tongue

18 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Micut,firav,cu burta, parul pe spate, cerel si o codita prinsa la spate.

| Gabica a răspuns:

Probabil ca peste cativa ani,gusturile mele se vor schimba,dar in momentul de fata din punct de vedere fizic, baiatul ideal arata asa:
-cat mai inalt posibil(bine, exagerez, dar sa aiba macar 1, 80 pentru ca eu am 1, 70).
-Ochi verzi/albastri
-Parul lung(nu ca fetele, dar ma refer ceva gen 15-20 cm) si culoarea nu conteaza(desi as prefera cu parul cat mai inchis la culoare)
-daca sa poate si ceva patratele, nu strica.
A, da era sa uit, sa nu se imbrace in toate culorile curcubeului, prefer un stil rock.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Gabica):

Ai gusturi bune! laughing Asa arata ''idealul'' si pentru mine, dar la mine sigur nu se vor schimba peste cativa ani.

| Gabica a răspuns (pentru Foxyyyy):

Nici eu nu vreau sa mi se schimbe idealul, dar nu am auzti nicio femeie de 25 de ani dorindu-si un seamenea barbat.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Gabica):

Eiii cum sa nu, exista destule. big grin Ce ar fi asa rau la acele preferinte, astfel incat dupa o anumita varsta sa-ti schimbi gusturile? Eu una nu vad nimic rau.

| Gabica a răspuns (pentru Foxyyyy):

Pai na, cica sunt capricii adolescentine.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Gabica):

Prostii big grin

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Sincer? Nu prea conteaza, atat timp cat nu-si neglijeaza fizicul, nu se vopseste cu toate draciile si nu poarta haine de homo( blugi lipiti de corp, si top de fete), adica sa fie un barbat/baiat ( na ca-ti iau exemplul) masculin. Adica nu fata. Ca m-am saturat de astia. Baiatul de vis, adica, ce mi-ar placea in mod special, nu atragator; ci mortal laughing) ar fi brunet, cu ochii verzi; inalt, bine facut si in rest ca orice alt om laughing) Nu ar conta daca ar avea ochelari sau aparat dentar sau ceva. In fond asta ar fi spre binele lui...

| Azµre a răspuns:

Misterios

| Different69 a răspuns:

Inalt, frumos, bine facut...

| Liliana1981 a răspuns:

Inalt, dragut, bine facut.

| Unicucebeea a răspuns:

Slab,inalt,SKATER laughing [cazu meu ehh. ]

| Katherineeeee a răspuns:

Sa fie macar putin mai inalt de cat mine, sa aiba o fata de la care sa nu-ti mai iei ochii, mereu cu zambetul pe buze, preferabil brunet sau saten si cu cercel in ureche( nu unul care sa bata la ochi)

| Denisadeny1 a răspuns:

Salut pentru mine un baiat atragator inseamna :
-sa fie frumos
-sa aiba buze frumoase si moi
-in fine pe langa chestile astea important este sa fie frumos si atragator in interior sa simta ceva pentru tine ca daca face misto de tine si se face ca te iubeste nu rezolva nimic deci cel mai bine este sa cunosti un baiat care sati daruiasca multa iubire... funda:X:X

| emty1 a răspuns (pentru Denisadeny1):

Ma regasesc si eu aicihee hee si nu sunt atragatorlaughing Mai nou, atragator=banihee hee

| Denisadeny1 a răspuns (pentru emty1):

S-au nu!

| LemonGreen a răspuns:

Dubios.

| MihaelaElena94 a răspuns:

Placut la vedere si sa arate bine