| SandraMarinn a întrebat:

Ce inseamna pentru voi o relatie toxică?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imaturitate emotionala, asta inseamna pentru mine

| Violleta2022 a răspuns:

O relatie in care stai de disperare sau din interes si unde esti bataia de joc a partenerului, suportandu-i toate mojiciile, bataia de joc, injosirea, inselarea sau chiar bataia.

| Frank51 a răspuns:

Atunci cand partenerul este impotriva ta la orice capitol. Iti ingradeste dreptul la libertate, iti provoaca anxietate, devine o persoana foarte greu de suportat. Faza e ca ea nu stie asta, poate chiar isi iubeste partenerul, dar din cate relatii am vazut de genul, persoana respectiva ramane tot asa.

| Sofer a răspuns:

Atunci când apar certuri și critici. Când totul nu mai e ok, ca la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde unul să domine iar altul sa se lase dominat.

| Daz01 a răspuns:

O relație toxică: neîncredere, certuri degeaba, gelozie extremă, controlatul partenerului din toate punctele de vedere, infidelitate, ș.a.m.d

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Intr-adevar

| Theo18 a răspuns:

Sa fie prima perioada ok si dupa sa.si aminteasca de fostul de acu 5 luni si sa te lase cu ochii.n soare idioata dumnezaului arhangelilor ma. tiiiiii(sorry pentru limbaj)