| Ella192 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi prima iubire? Astept raspunsuri serioase! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

Prima iubire, este cand vezi o persoana si iti place mult de ea si chiar daca trec anii, tot continui sa o placi. smug Este pentru prima oara cand te indragostesti.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O curva care vrea sa traiasca din banii mei, zic asta pentru ca nu mai vreau sa am sperante si nici incredere nu am in ele

| Ella192 explică (pentru mgtow):

Urit zis... pe lumea asta exista si fete cu suflet!

| mgtow a răspuns (pentru Ella192):

Sa fie pentru visatori daca chiar cred in ele

| RAY a răspuns:

Prima vrajeala care chiar o credeam adevarata dar in realitate tot e vrajeala abia dupa aia am realizat asta, nu regret asta daca nu patesti nu inveti nu?

| Fernando9Torres a răspuns:

"Prima iubire"? pai ce sa insemne? adica e prima relatie in care dragostea adevarata conduce, nu interesul:)....mai bine zis "true love"! :)
https://www.youtube.com/watch?v=n8sN-1tuU6o

Răspuns utilizator avertizat
| Fernando9Torres a răspuns (pentru TuDorEL96):

Asta-i mai buna? : http://youtu.be/VTVHSh9UWBE

| Ella192 explică (pentru Fernando9Torres):

Scuze, dar eu nu ascult manele.

Răspuns utilizator avertizat
| Ella192 explică (pentru TuDorEL96):

Frumoasa melodie! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

Adică prima iubire, prima persoana pe care ai iubit-o, nu mi se pare ceva important sa fii prima iubire a cuiva cel mai frumos lucru este sa fii ultima iubire.

| Vektor a răspuns:

Mi-au placut 3 fete foarte mult, poate chiar le-am iubit, dar nu am avut noroc sa am o relatie de lunga durata. acum nu mai iubesc pe nimeni si e mai bine asa..cred.

| Ella192 explică (pentru Vektor):

Imi pare rau pentru dezamagirile tale sad Cred ca pina la urma vei gasi persoana careia sa-i dedici iubirea si care cu adevarat sa merite acest lucru.

| Morrígu a răspuns:

Prima iubire.
E atunci cand vine din ambele parti. Care te implici pana te doare dupa cap si chiar daca se sfarseste tot nu te lasa sa respiri.

| SeeDifference a răspuns:

Prima iubire.....depinde ce fel de iubire.
Daca stai cu cineva doar pentru ca toti stau atunci imi e mila. Dar de obicei prima iubire este acel moment cand daruiesti totul fara sa astepti ceva inapoi cand simti fluturi in stomac si inima iti iese din piepthappy

| Flory1243 a răspuns:

Dragostea este îndelung răbdătoare, este plină de bunătate; dragostea nu pizmuieşte; dragostea nu se laudă, nu se umflă de mândrie, nu se poartă necuviincios, nu caută folosul său, nu se mânie, nu se gândeşte la rău, nu se bucură de nelegiuire, ci se bucură de adevăr, acoperă totul, crede totul, nădăjduieşte totul, suferă totul. Dragostea nu va pieri niciodată.

| eu1234512345 a răspuns:

Pt mine nu inseamna chiar prima relatie. Inseamna prima relatie cand amandoi va iubiti. E ca si cand ieri ati fost prieteni si azi e mai mult... si chiar daca va despartiti inca il mai iubesti(ca pe un fel de frate) si nu o sa-l uiti niciodata. E o iubire simpla, naiva, fara sex sau alte prosti. E o relatie cand amandoi simtiti dragostea, nu una pe interes sau pentru ca v-ati plictisit sa fiti singuri.

| andreeeeeeeeeeea a răspuns:

Pentru mine, prima mea iubire este cea mai mare iubire. El este baiatul pe care nu o sa il uit niciodata. Cu el am avut primul sarut, priele nebunii! Prima iubire te invata sa iubesti! Prima iubire este speciala. " Prima iubire nu se uita niciodata"! Prima iubire va fi mereu in inima mea. Prima iubire este ceva greu de descris in cuvinte, dar am incercat sa ma exprim prin cateva cuvinte! Te pup! :*