| Spirithire a întrebat:

Ce inseamna sa fii impotent, sa o ai prea mica sau sa nu tii se scoale?, si vreau sa stiu daca este ceva grav, la mine se scoala cam des si nu stiu daca e normal

rog seriozitate,

Răspuns Câştigător
| eMelgooG a răspuns:

Sa nu ti se scoale happy... e normal nu-ti fa griji incearca sa gasesti o activitate sa nu te mai gandesti la cat de des ti se scoala

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

E super sa ti se scoalelove struck eu ador baietii ca tinehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Spirithire explică:

Si vreau sa va amintesc ca am 13 ANI

| Denis505 a răspuns:

Si eu am 13 ani si mi se scoala non-stop laughing dar mi se pare norml la ce bunaciuni am in clasa laughing))