| ttyes a întrebat:

Ce înseamnă să fii virgin?

Răspuns Câştigător
| Andrewz a răspuns:

Inseamna ca nu ai avut niciodata contact sexual.

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

A trece prin viata ca gasca prin apa...

| Eternitas a răspuns:

Să fii virgin înseamnă să nu fi făcut vreodată sex.

| Apollometheus a răspuns:

La fete, virginitatea este o "ata" numita "himen" care se rupe la primul contact sexual, adica atunci cand face sex prima oara. Baietii nu se nasc "virgini" dar in zilele noastre, virginitatea la baieti este vazuta ca o chestie mentala, nu fizica. In ambele cazuri, totusi, si baietii si fetele sunt virgini pana cand fac sex prima oara. (Mai exista cazuri exceptie cand fetele au himenul elastic si trebuie sa faca sex de mai multe ori ca sa se rupa)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apollometheus):

Himenul nu e o "ața", ci o membrana.

| Apollometheus a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing pentru ca am vazut in id-ul lui ca are 99, am dedus ca are 13 ani asa ca am preferat ca lucrurile sa ramana cat mai simple, din acelasi motiv am pus cuvantul in ghilimele. Stiu ca este o membrana, sunt complet de acord cu tine.

| FrUmUsIkAfRmY a răspuns (pentru Apollometheus):

Ai dreptate

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Ne****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pui intrebari de-astea pe TPU.

| Tzuna a răspuns:

Sa te manance dintii in guralaughing

| ttyes explică:

Voi chiar credeti ca nu stiam ce inseamna laughing))