| anonimlove a întrebat:

Ce inseamna sexul prin telefon?
Sincer chiar nu stiu...am cautat pe google. da` nu prea spune cu exactitate
Sa nu rade-tibig grin...mersi

Răspuns Câştigător
| Nic0L a răspuns:

laughinghmm. ceva de genu tu vb cu un baiat la tel si ii zici kesti apetisante. abureli si el se masturbeaza iar el iti spune tie tot asa kesti faine al tel care tear. excita. si tu te masturbezi. ceva de genu laughing ppoate alt cineva iti da un exemplu mai bun:*.

2 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Mai bine decat nicol nu iti pot explica nici eulaughing
cert este ca nu trebuie sa te invatam noi chesti d genul asta. ele d obicei vin d la sine si se invata practicand.nu uita ca fiecare este diferit d celalat si fiecate face lucrurile in felul lui. o sa vina vremea cand sa faci si tu sex cu iubita si la telefon, si in pat, si p jos si p unde va mai doriti voi.si nu uita ca chestiile d genul asta se fac impreuna. daca vrei sa vezi cum e dc nu iti rogi iubita sa incercati?

Răspuns utilizator avertizat