| DJSpook1 a întrebat:

Ce inseamna temenul,, a fi indiferent cu o fata" imi puteti explica si mie aceste termen cat mai detaliat si cateva exemple, dau funda pentru cea mai detaliata explicatie si niste exemple cum as putea fi indiferent cu o fata

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Adica sa nu i dai o mie de mesaje,sa nu fi tu primul cu mesajele,sa nu i cumperi de toate,sa nu fi obsedat de ea, indiferenta atrage cei drept dar atractia fizica o face fizicul, daca o fata este atrasa de tine ea va vi cea cu mesajele, sunatul, bagatul in seama etc nu doar carcaterul conteaza si foarte mult fizicul sa stii, totul conteaza de fapt

| DJSpook1 explică (pentru RAY):

Vreau si cateva exemple de a fi indiferent cu o fata, ce ar trebui sa fac

| RAY a răspuns (pentru DJSpook1):

Eu ti-am dat exemple, cate mai vrei? maddey ti-a dat

| darriya a răspuns (pentru DJSpook1):

Fii mai rece, las-o pe ea sa "moara" mai mult de tine..de ex:daca iti spune hai sa ne vedem maine...ii spui "ok"iar dupa ii trimiti un mesaj "imi pare rau a intervenit altceva.o lasam pe altadata...totusi ai grija ca nici indiferenta asa rau nu-i bine, in general fetele vor sa fii mort dupa ele dar in acelasi timp indiferent, suntem ciudate noi fetele

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Foarte simplu nu-i oferi atentie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Adica : ignore

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Termenul de indiferenta se poate aplica doar dupa ce tu ai stabilit o conexiune cu acea fata. Nu poti fii indiferent cu o tipa care merge pe strada ca o sa o doara in c*r de tine, intelegi? Ii arati ca o placi, ii oferi atentie maxima, si dupa aia iei acea atentie temporar. Imagineaza-ti ca ii arati la catelul tau o jucarie, ar vrea sa prinda dea ea, nu? Nu e nu stiu cat atras de mingiuta, sau ce ai tu... Insa daca i-o bagi in gura si o scuturi, iar dupa aceea i-o iei si i-o arati din nou, ghici ce se intampla? E mai atras, vrea mai mult sa prinda de ea. Acest procedeu in seductie se numeste push/pull.

| Madesz a răspuns:

Adică să nu o pupe-n ___. Sau să stea după coada ei. Pricepi?